Раніше компанія заявила, що з 2030 року збирається повністю припинити випуск автомобілів з ДВС. Такий перехід керівництво обґрунтувало курсом, наміченим одним із засновників Rolls-Royce, автогонщиком і підприємцем Чарльзом Роллсом, який ще в 1900 році позитивно висловлювався про електричні машини.

Цікаво Японці пропонують дати безпілотним машинам великі рухливі очі, щоб зменшити кількість аварій

Spectre

  • Зовнішній вигляд моделі наслідує все найкраще від автомобілів бренду, включаючи найширші радіаторні ґрати, які коли-небудь ставили на роллс-ройси. Фірмова статуетка компанії теж на місці, хоч і зазнала деяких змін.
  • Повідомляється, що автівка буде підсвічена світлодіодами, тому не помітити Spectre буде ще складніше.
  • Після тривалої оптимізації інженери змогли досягти найкращого серед усіх автомобілів бренду коефіцієнта опору форми 0,25.
  • Точні дані про продуктивність Spectre ще невідомі, але, за попередніми оцінками, силова установка зможе видати 577 кінських сил потужності та 900 Ньютоно-метрів крутного моменту.
  • Запас ходу становитиме 520 кілометрів.
  • Розганяється машина довжиною 545 сантиметрів та вагою 2975 кілограмів з нуля до 100 кілометрів на годину за 4,5 секунди.

Салон чотиримісного дводверного автомобіля прикрашають тисячі точок, що світяться – вони імітують зоряне небо. Покращена децентралізована комп'ютерна система управляє системами та підсистемами Spectre, роблячи подорож досконалою: без шуму, вібрації та тряски.

Мультимедійними системами машини управляє програма SPIRIT, інтегрована у додаток Whispers. Через нього можна кастомізувати вигляд приладів на панелі.

Електромобіль Spectre від Rolls-Royce / Фото Rolls-Royce

Компанія вже відкрила замовлення на Spectre, але повноцінні продажі почнуться не раніше четвертого кварталу 2023 року.

Ціну поки що не називають.