Як повідомляє 4PDA, раніше свої варіанти гнучкого смартфона вже представили Samsung і Huawei.

Читайте також: Oppo показала свій гнучкий смартфон Mate X

Особливості Samsung Galaxy Fold. Корейський ґаджет пропонує складання повнорозмірного дисплея всередину конструкції, надаючи власнику допоміжний екран меншого розміру для роботи в режимі смартфона.

Особливості Huawei Mate X. Апарат Huawei, навпаки, використовує єдиний великий дисплей, який згинається обома половинами назовні, що дещо спрощує конструкцію.

Зауважимо, Huawei представила свій гнучкий смартфон 24 лютого в рамках виставки MWC 2019. Новинку від Oppo анонсували лише наступного дня, 25 лютого, на тій же виставці, яка проходить в Барселоні з 25 до 28 лютого.


Смартфон Oppo Mate X представили на день пізніше, ніж новинку Huawei

Звинувачення Oppo. За словами віце-президента Oppo Global Брайана Шена, неанонсований девайс Oppo створений в аналогічному з Huawei Mate X форм-факторі, включаючи своєрідний виступ на корпусі, розташування камер і місце розташування логотипу бренду.

Шен повідомив, що компанія планувала представити свій апарат раніше конкурента, але в останній момент було прийнято рішення відкласти анонс і зосередитися на технології 10-кратного зуму та майбутньому 5G-пристрої.

Читайте також: LG представила новаторський смартфон V50ThinQ 5G з двома екранами

Він запевняє, що саме смартфон Huawei слід вважати копією моделі від Oppo.

Реакція Huawei. Відзначимо, наразі представники компанії Huawei подібні заяви офіційно не прокоментували.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно