Смарт-новинка створена в результаті глибинного дослідження KIVI, яке було проведене у 2022 році, інформує 24 Канал. Компанія ставила за мету виявити нові споживацькі тренди.

Дивіться також Спеціально для кухні чи дитячої: компанія KIVI представила Smart TV на IFA у Берліні

Дослідники в інтерв'ю та фокус-групах вивчали фактори вибору телевізора, важливі для європейського покупця. До основних моментів, які є важливими для споживачів, увійшли такі:

  • вартість;
  • знання бренду виробника;
  • функціональність гаджета;
  • гарантійні умови;
  • переваги клієнтської підтримки.

Проте розробники телевізорів досі майже не звертали увагу на те, що покупці знають наперед, де буде стояти пристрій і хто його буде дивитися.

Так була створена перша лінійка продуктів Turn on Kivi. Room by room, у яку ввійшли моделі телевізорів, розроблені спеціально для дитячої кімнати – KIVI KidsTV та для кухні – KIVI KitchenTV.

Навіщо у дитячій потрібен спеціальний смарт-телевізор

Дивитися мультфільми та розважальні програми на великому екрані набагато зручніше, ніж на смартфоні чи планшеті. Молодші члени родини, як і їхні батьки, прагнуть отримати максимум відчуттів від перегляду. А коли в сім'ї двоє чи більше дітей, "конкуренція" за екран зростає.

KIVI KidsTV був створений з думкою про те, щоб надати дітям "власний" телевізор.

  • З одного боку, це мультимедійний розважальний хаб, що транслює контент у якісній та яскравій картинці Full HD.
  • З іншого, це простір для творчості та самовираження, а також частина дитячої гри.

Смарт-телевізор KIVI KidsTV стане частиною дитячої гри / Фото KIVI

З KIVI KidsTV батьки будуть спокійними, адже дитина перебуває в оточенні безпечних для неї пристроїв та споживає контент, що підходить її віку. Не треба перейматися й тим, чи вціліє телевізор – захисне скло на екрані та надійна система фіксації до місця встановлення вбереже техніку під час випадкового "краш-тесту", якщо дитячі ігри зайдуть надто далеко. Про те, які ще переваги мають смарт-телевізори для дитячої кімнати, розповідаємо далі.

Кастомізація та персоналізація з Block-Style дизайном

На рамку телевізора, підставки та центральну плашку KIVI KidsTV можна прикріпляти пластикові блоки конструкторів. Вони дають змогу будувати все що завгодно, у будь-якому місці рамки – без жодних обмежень за розмірами, формами чи кольорами.

KIVI KidsTV дозволяє створити унікальну рамку за допомогою конструктора / Фото KIVI

Дитина може створювати щоразу унікальну рамку, що відображатиме її індивідуальність, проявить творчі здібності та художній смак. Телевізор сумісний з найпопулярнішими серіями конструкторів – можна використовувати набір, який вже є у дитини, або ж придбати новий у тій тематиці, якій захочеться.

Загартоване скло

32-дюймовий Full HD екран нового KIVI KidsTV вкритий загартованим склом. Міцне та стійке до подряпин, воно забезпечує оптимальний захист від ударів, наприклад, під час влучання важкої іграшки, книжки, навіть м'яча.

Скло не "боїться" порізів гострими предметами, кігтів домашніх тварин, металевої блискавки на одязі чи кабелю зарядки від телефона. Ба більше, по екрану можна навіть писати й малювати маркером.

При цьому важливо, що телевізор абсолютно безпечний для дитини та буде радувати яскравою картинкою впродовж багатьох років. Традиційно KIVI надає 3-річну гарантію на екран.

Надійна фіксація ніжок

Ніжки телевізора прикріплені безпосередньо до металевого каркаса та з'єднані між собою горизонтальною плашкою. Вона слугує додатковим полем для креативу, адже використовується для кріплення конструктора, як і вся рамка.

У комплекті також передбачений набір двосторонніх стікерів, щоб батьки змогли надійно приклеїти телевізор до поверхні, на якій він буде стояти.

KIVI KidsTV оснащений нічником AlumiGlow, який створює затишок у дитячій кімнаті ​/ Фото KIVI

Нічник для міцного сну без страхів

На задній панелі KIVI KidsTV розміщено нічник AlumiGlow, який випромінює м'яке заспокійливе світло. Він створює в дитячій кімнаті затишну атмосферу та допомагає дітлахам швидше засинати, особливо якщо вони не люблять спати в темряві.

Нічник може працювати навіть тоді, коли телевізор вимкнений. Рівень яскравості світла регулюється – батьки або сама дитина можуть налаштувати світильник за допомогою телевізійного пульта або кнопки на корпусі телевізора.

Операційна система

Телевізор працює під управлінням сучасної ОС AndroidTV 11. Це офіційна сертифікована операційна система від Google, що гарантує високу швидкість і стабільну роботу смарт-телевізора.

AndroidTV 11 дає доступ до понад 10 тисяч ігрових та навчальних додатків. ОС дозволяє також керувати пристроєм за допомогою голосових команд, що актуально для найменших користувачів, які ще не знають букв, але можуть говорити. Також AndroidTV 11 має широкі можливості для налаштування батьківського контролю за контентом.

Може бути цікаво Відеоігри без консолей: які сервіси доступні на смарт-телевізорах KIVI

Зручний пульт

Оновлений пульт KIVI має ергономічний дизайн із мінімумом кнопок, тож з управлінням Smart TV впорається навіть дитина. Гаджет приємно і зручно тримати у долоні, а кнопки мають плавний і тихий хід.

Найпопулярніші додатки винесені на пульт окремими кнопками, щоб глядач отримував доступ до свого улюбленого контенту лише одним рухом пальця.

Завдяки оновленому пульту з управлінням Smart TV впорається навіть дитина / Фото KIVI

Серед інших особливостей – ефектний синій колір, вбудований мікрофон для управління голосом, кнопка керування нічником. До того ж тепер не треба переживати через те, що пульт може загубитися: у його нижню частину інтегрований шильд із лого, що світиться у темряві.

Новітні технології зображення

Модель KIVI KidsTV оснащена передовими технологіями покращення зображення:

  • Super contrast control регулює контрастність темної картинки, опрацьовуючи локальні зони та "витягуючи" зображення;
  • Ultra Clear оптимізує SDR-відео (багато старих фільмів та шоу досі існують саме у цьому форматі) та адаптує його до перегляду на Full HD екрані;
  • Max Vivid контролює локальну яскравість та насиченість зображення, перетворюючи майже будь-який контент на HDR.

KIVI KidsTV допомагає захистити зір / Фото KIVI

Без шкоди для очей

Щоб зменшити шкідливий вплив синього світла, KIVI KidsTV оснащений спеціальною технологією Low blue light. Відомо, що світло від екрану може викликати втому очей і впливати на швидкість засинання. Натомість KIVI відфільтровує небезпечне випромінювання та допомагає захистити зір, особливо в темний час доби.