Як розповіли експерти NASA, спочатку вони помітили, що повітря стало чистішим поблизу Уханя. Саме у цьому місті почалася епідемія коронавірусу.

До теми: З'явилась криптовалюта, що дорожчає після кожної смерті від коронавірусу: як це працює

А вже до кінця лютого ця тенденція щодо зниження забруднення повітря поширилася на всю країну.

У чому річ

Причина у поширенні коронавірусу. Як відомо, на карантин відправили мільйони людей, багато підприємств призупинили роботу. Як кажуть у NASA, це найбільша подібна акція в історії людства.

"Це вперше я бачу таке істотне падіння рівня діоксиду азоту. На такій великій площі через конкретну подію", – каже дослідник якості повітря в Центрі космічних польотів Годдарда при NASA Фей Лю.

Раніше істотне скорочення шкідливих викидів фіксували під час економічної кризи 2008 року і під час Олімпіади в Пекіні. Однак тоді це було тільки навколо китайської столиці.

NASA показало зниження рівня забруднення повітря у Китаї

Як відомо, коронавірус завдав серйозної шкоди бізнесу.

  • По-перше, Китай є дуже великим ринком збуту продукції. До прикладу, надходження смартфонів у Китай впали на 38,9%, – до 20,8 мільйона одиниць. Це найгірший показник за багато років.
  • Друга причина – у Китаї зосереджено багато заводів, через карантин працівників, багато підприємств скорочують або призупиняють роботу. Тож виробники вже кажуть про кризу на інших ринках, адже може виникнути дефіцит продукції.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно