Prometheus розробив цей курс разом із медичною платформою INgenius.

Корисно Запустили Telegram-бота, що допомагає визначити зараження коронавірусом

Детальніше про курс

У лекціях "Коронавірусна інфекція: факти проти паніки" доступно викладено найважливіші факти, зібрані авторитетними вченими і міжнародними організаціями охорони здоров'я.

  • Зокрема, у курсі розповідають скільки вірус "живе" на поверхні предметів, яка вірогідність заразитися від хворої людини та як себе захистити.
  • Хто у зоні ризику. Вплив віку, статі, хронічних захворювань, важкість перебігу хвороби.
  • Симптоми, ускладнення та коли варто йти до лікаря.
  • Чим коронавірус не можна лікувати.
  • Основні протоколи дій в разі перебування поруч з хворим на коронавірус.

Що треба знати про коронавірус: курс відеолекцій

Хто створив курс

Автором цього курсу лекцій кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Федір Лапій. Він є членом експертної групи МОЗ України "Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитології", а також голова правління організації "Батьки за вакцинацію".

Симптоми коронавірусу / 24 Канал

Під час створення курсу автор покладався на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я, Американської служби контролю інфекційних захворювань (CDC), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA), Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC) та порталу для лікарів, що працює на принципах доказової медицини Empendium.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно