Про це повідомляє Bloomberg.

Читайте також: Хто такий Сундар Пічаї: звичайний індійський хлопчик, який став директором Google

GitLab планує витратити ці гроші на створення платформи, яка буде працювати за моделлю "все в одному", щоб розробникам не довелося інтегрувати окремі сервіси для різних завдань.

Таке рішення Alphabet стало своєрідною відповіддю на придбання GitHub компанією Microsoft. Сума угоди тоді склала 7,5 мільярда доларів, а Alphabet програла. Але тепер за рахунок GitLab компанія має намір зрівняти ставки. Корпорація з Редмонда завжди виступала проти відкритих продуктів. Однак факт покупки платформи GitHub породив своєрідну "моду" на це в числі IT-гігантів.

Google Ventures
Google Ventures серед інвесторів GitLab

Фінансування GitLab – це остання на сьогодні велика угода на так званому ринку DevOps. На початку цього року Broadcom Inc. придбала CA Technologies за 19 мільярдів доларів. Atlassian Corp. купила OpsGenie Inc. за 295 мільйонів доларів, а Salesforce Inc. витратила 6,5 мільярда на придбання MuleSoft Inc.

Що таке GitLab? Це компанія, яку в 2014 році створили українські програмісти Дмитро Запорожець і Валерій Сизов. Офіс компанії знаходиться в Сан-Франциско, але більшість розробників працюють віддалено. За час роботи компанія отримала близько 145 мільйонів доларів інвестицій. У числі її клієнтів є IBM, Sony, NASA, CERN, Alibaba, Intel, Invincea, O'Reilly Media, Leibniz-Rechenzentrum (LRZ) і Jülich Research Center.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно