Знімок оприлюднив працівник Google Захід Сабур. Джерело при цьому спочатку пише про Facebook, однак далі повідомляє, що фото "видалили з Twitter". Тому наразі достеменно невідомо, де саме публікували фотографію. Але саме факт її видалення змусив запідозрити, що зроблена вона ще не випущеним Pixel 6 або Pixel 6 Pro.

Цікаво Як обрати найкращий ноутбук для навчання

Загадкова фотографія

Сам знімок виглядає так, ніби його піддали обробці у сторонній програмі. Він має занадто насичені кольори, які не характерні для камер Pixel. Це може свідчити як про обробку, так і про те, що Google змінила алгоритми камери.


Знімок, ймовірно зроблений смартфоном Pixel 6 або Pixel 6 Pro / Фото Захід Сабур/Phone Arena

Автор публікації написав, що фото зроблене за допомогою новітнього телефону Google Pixel. Конкретна модель не уточнювалась. Але оскільки смартфон Pixel 5A 5G уже вийшов і приховувати фото, зроблені ним немає сенсу, читачі зробили висновок, що перед ними кадр зроблений новим флагманом, який представлять у жовтні.

Звісно ж, одна фотографія не може дати повного уявлення про характеристики і можливості камери. Хоча б тому, що при завантаженні та збереженні фото з інтернету, картинка дещо втрачає в якості. Крім того, фото зроблене в умовах хорошої освітленості.