Оновлене меню "Пуск" було опубліковано командою Microsoft 365. На представленому зображенні показані нові іконки стандартних додатків від Microsoft, випущені раніше цього року.

Цікаво Нова версія Windows 10 "зламала" важливу функцію Google Chrome: вирішення проблеми

Як виглядатиме нове меню "Пуск"


Новий вигляд меню "Пуск" у Windows 10

Самі іконки більше не поміщені у квадрат, як це зроблено зараз. У правій частині меню компанія змістила акцент з "живих плиток", які довгий час просувалися в ролі унікальної фішки, на користь ярликів програм. Крім того, їх фон буде залежати від обраної теми оформлення інтерфейсу: темною або світлою. В цілому такий дизайн виглядає більш "легким" у порівнянні з нинішнім.


Зображення дозволяють побачити, що наступного року візуал системи сильно зміниться

Очікується, що оновлене меню "Пуск" з'явиться в Windows 10 тільки в наступному році.

До теми Нове велике оновлення Windows 10: що про нього відомо

Нещодавні оновлення

Не так давно Windows 10 мав чималі проблеми з принтерами. Все зламалося після весняного оновлення системи, яке стало першим найбільшим оновленням за довгий час.

Користувачі Windows 10 і принтерів виробництва HP, Canon, Panasonic, Brother, Toshiba і Ricoh стали помічати, що функціональність їх принтерів теж була порушена – на деяких системах переставав працювати бездротовий друк, у інших пропадали і не працювали елементи системи друку, переставав функціонувати належним чином диспетчер черги друку, аж до видачі помилки та неможливості виконати друк документів або зображень, навіть в pdf.

Microsoft нарешті виправила ситуацію за допомогою двох патчів. Ці патчі доступні в центрі оновлення Windows, їх також можна встановити вручну. До того ж системні адміністратори можуть імпортувати ці патчі у Windows Server Update Services (WSUS).