Дизайнер і редактор AppleTrack Ієн Зелбо створив рендери годинника на основі інформації, зібраної інсайдерами ShimpApplePro і FrontPageTech. Однак досвід попереднього року повинен був навчити: не можна довіряти жодним чуткам, доки інформацію не розкриє сама компанія-виробник.

Цікаво Google анонсувала розумний годинник Pixel Watch з круглим екраном

Яким може бути годинник

  • Apple Watch Series 8 прогнозують "в стилі останніх продуктів Apple" – близький до квадрата, з пласкими гранями й пласким склом.
  • Якщо торішня модель мала екран, загнутий в усі боки, що створювало певні дизайнерські особливості інтерфейсу, то тепер цього чекати не варто.
  • Також, як пише видання, можна не сподіватися й на збільшення розмірів годинника або дисплея.
  • Про технічні характеристики наразі невідомо нічого.


Рендер Apple Watch Series 8 / PhoneArena

Чутки приписують майбутній новинці здатність відстежувати ознаки миготливої аритмії та попереджати про них свого власника. Крім того, очікується, що Apple Watch 8 нарешті отримає датчик температури тіла. Деякі витоки з обережністю згадують, що є шанс побачити супутниковий зв'язок в Series 8, але ймовірність начебто дуже мала.


Рендер Apple Watch Series 8 / PhoneArena

Точної дати презентації годинника ми не дізнаємося ще довго, але відбудеться вона, швидше всього, восени разом з презентацією iPhone 14, яка традиційно проходить у вересні. Характеристики й ціну Pro-версії цього смартфона нещодавно також злили в мережу.