Motiv Ring – це пристрій у вигляді широкого перстня, що має в своєму складі не дорогоцінні метали, а набір датчиків, які фіксують фізіологічні показники користувача. Так, гаджет може відстежувати частоту серцевих скорочень і вести облік фізичної активності носія. Зараз в планах розробників запровадити в пристрій датчик, який визначає якість сну і додати нові корисні функції.

Читайте також: Не Xiaomi Mi Band 2: назвали найпопулярніший фітнес-браслет у світі

Дизайн та характеристики Motiv Ring

Перстень Motiv виготовлено з титану (сірого кольору або кольору рожевого золота), саме це робить його таким легким і стильним. Ця обробка набула великої популярності, тому що прекрасно поєднується з будь-яким образом. Фітнес-трекер Motiv Ring всього 8 міліметрів в ширину. Він виконує всі ті ж функції що і інші трекери, зчитує серцевий ритм, рахує кроки, режими сну і неспання, кількість спалених калорій. Гаджет поставляється в семи розмірах.


Зручний смарт-перстень Motiv Ring

Перстень повинен витримувати повсякденну діяльність, включаючи занурення під воду на глибину до 165 футів, а також взаємодію з більшістю побутових миючих засобів. Пошкодження при контакті з твердими поверхнями (наприклад, при підйомі штанги) можуть виникнути, але вони є чисто косметичними і не впливають на роботу пристрою,
– повідомляють розробники Motiv Ring.

На передній панелі перстня розташований чорний індикатор, він сповіщає про те, що пристрою необхідна підзарядка. Акумулятор Motiv дійсно працює три дні, заявлені виробником, і заряджається протягом 90 хвилин.


Смарт-перстень Motiv Ring виконує функції повноцінного фітнес-трекера

В перстень вбудований акселерометр, оптичний датчик серцевого ритму, літієво-іонний акумулятор, який дозволяє працювати від трьох до п'яти днів в автономному режимі. Також гаджет має водонепроникну поверхню. Motiv Ring працює спільно зі смартфоном, куди він і відсилає отримані дані. Разом з перстнем в комплект входить USB магнітний брелок і USB-зарядний пристрій.

Читайте також: Goral випустила "найдешевший фітнес-браслет у світі"

Підтримка Motiv Ring

Відтепер власники смарт-перстня Motiv Ring зможуть синхронізувати свої пристрої не тільки з гаджетами на базі iOS, але і з технікою, що працює на Android. Також розробники інтегрували систему з голосовим асистентом Alexa, що дозволяє дізнатися про зібрану Motiv Ring статистикою за допомогою усного мовлення до тієї ж Amazon Echo.


Смарт-перстень Motiv Ring отримав підтримку смартфонів на Android

Під час бета-тестування в список Android-пристроїв, які підтримують смарт-перстень додалися Google Pixel, Google Pixel 2, Google Pixel 2 XL, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8 та S8 Plus, Samsung Galaxy Note 5.

Ціна Motiv Ring

Смарт-перстень Motiv Ring можна придбати за 199 доларів (близько 5300 гривень). Варто зазначити, що перед відправкою готового смарт-перстня виробник висилає комплект для примірки, щоб упевнитися в правильності розміру.

Презентація Motiv Ring – дивіться відео