Найкращий подарунок на свята

​Без телевізора сьогодні неможливо уявити жодної домівки. Цей високотехнологічний пристрій по праву вважається центром оселі, що регулярно збирає біля себе всю родину. У новому ролику Samsung пропонує звернути увагу на інноваційні моделі телевізорів The Serif, The Frame, Neo QLED 8K, а також ультракороткофокусний лазерний проєктор The Premiere.

Цікаво Galaxy Z Fold3 / Z Flip3: переваги третього покоління революційних складаних смартфонів Samsung


Телевізори Samsung The Serif і The Frame / Фото Samsung

The Serif, The Frame і Neo QLED

Дизайнерські телевізори The Serif і The Frame чудово доповнять оселі творчих людей, адже їхній вражаючий дизайн розроблено з думкою про самовираження. Завдяки дизайну 360 стильний і витончений The Serif бездоганно інтегрується в домашній простір, а ідеальна якість зображення та звуку з технологією QLED подбають про найкращий перегляд. The Frame – це телевізор, що змінює вигляд відповідно до ваших побажань. У вимкненому стані його екран демонструє неперевершені твори мистецтва у якості 4К, що разом зі змінними рамками різних кольорів створює відчуття відвідування особистої художньої галереї.


Телевізор Neo QLED 8K від Samsung / Фото Samsung

Neo QLED 8K пропонує з головою поринути в улюблені фільми з безмежним екраном із майже відсутніми рамками. Телевізор оснащено найсучаснішими технологіями Samsung для найкращого перегляду: цілковито новим джерелом світла Quantum Mini LED, технологією надточного керування контрастністю Quantum Matrix Pro та потужним процесором Neo Quantum 8К. Разом вони створюють приголомшливе зображення із неймовірною деталізацією та 100-відсотковим колірним охопленням.


Телевізор The Serif від Samsung / Samsung

Ультракороткофокусний лазерний проєктор The Premiere створює вражаюче кінематографічне зображення в якості 4К, забезпечуючи вдома атмосферу справжнього кінотеатру. Крім того, він дуже компактний і зручний у користуванні й не потребує складного встановлення, його достатньо просто розмістити біля стіни – технологія потрійного лазера спроєктує зображення навіть зблизька: з діагоналлю до 100 дюймів на відстані 11 см і з діагоналлю до 130 дюймів на відстані 24 см. А з потужним 40-ватним 4.2-канальним звуком додаткові динаміки чи інші пристрої не знадобляться – The Premiere самостійно створить тривимірне звучання.


Телевізор The Frame від Samsung / Фото Samsung

Samsung Electronics гарантує, що з цими телевізорами ви отримаєте все тільки найкраще: найвищу якість зображення, найоптимальніший звук і справжню прикрасу інтер’єру. І, звісно, надовго забезпечите своїм рідним і близьким хороший настрій із подарунками від Samsung.