Такі відомі домени як bar.com, cafes.com, pub.com, grill.com, place.com пішли з молотка вже давно. І лише зараз підприємець виставив на аукціон доменне ім'я сorp.com, повідомляє gizmodo.

Цікаво: Фахівці навчилися зламувати комп'ютери через яскравість монітора

Особливість домена сorp.com

Річ у тім, що комп'ютери під управлінням версій Windows з підтримкою технології Active Directory за замовчуванням звертаються до домену corp, перебуваючи в локальній мережі. Якщо ж такий ПК потрапляє в громадську мережу, то різні додатки продовжують звертатися за тією ж адресою, розкриваючи корпоративні дані сторонньому сервера.

Мова йде про проблему, відому як "колізія простору імен", коли доменні імена, призначені для використання виключно у внутрішній мережі компанії, у загальному підсумку перетинаються з доменами, які перебувають у відкритому інтернеті,
– пояснив фахівець з кібербезпеки Брайан Кребс.

За даними експертів, власник такого домену зможе підключитися до "нескінченного потоку конфіденційної інформації", включаючи адреси електронної пошти і паролі великих корпорацій з усього світу. Сам О'Коннор сподівається, що домен буде куплений корпорацією Microsoft, а не кіберзлочинцями або хакерськими групами.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно