Що відомо про найкращий безкоштовний антивірус

До теми: У Google Play виявили небезпечні додатки, які завантажили майже 400 мільйонів разів

За версією фахівців німецької компанії, антивірус-переможець – Microsoft Windows Defender – увійшов в десятку найбільш ефективних антивірусних програм і отримав максимальні оцінки в категоріях "зручність використання" і "надійність захисту", а також 5,5 бала з 6 можливих за критерієм "продуктивність".

Microsoft Windows Defender продемонстрував 100% захист від шкідливих атак, в тому числі від загроз нульового дня, а також відсутність помилкових блокувань і попереджень.


Найкращі безкоштовні антивіруси

Чому антивірус Microsoft – найкращий

Зокрема, додаток успішно розпізнав 20 428 зразків вірусів, зареєстрованих за останні 4 тижні перед проведенням випробування.

В ході тестування використовувалася актуальна версія програми з дозволом на звернення до хмарних сервісів і актуальною версією сигнатур.

Для перевірки ефективності антивірусу проаналізували роботу всіх його компонентів з використанням реальних загроз. Експерти також відзначили низький рівень помилкових спрацьовувань – після аналізу 1 384 100 зразків антивірус помилився всього в двох випадках.

Де завантажити антивірус

Зауважимо, Windows Defender вже входить до складу операційної системи Microsoft і не вимагає попередньої установки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно