Зауважимо, що неполадки в клавіатурах-"метеликах" MacBook Pro розпочалися одразу після їхнього релізу – так, у одних клавіші залипали, а в інших натискалися два рази замість одного. Крім того, нова клавіатура мала значно менший хід клавіш, ніж старі версії з механізмом "ножиці".

Читайте також: Компанія Apple запатентувала MacBook з двома екранами

Відповідно до результатів дослідження ресурсу AppleInsider, заснованих на інформації від сервісних центрів за підсумками першого року з моменту випуску ноутбуків MacBook Pro (2014-й, 2015-й і 2016 роки)в, власники моделі 2016-го року частіше за інших стикаються з проблемами клавіатури. До прикладу, у 2014 році тільки 5,6% всіх звернень користувачів мали стосунок до клавіатур, у 2015 році цей показник становив близько 6%, а в 2016-му цифри різко зросли до 11,8%.

Цілком імовірно, що причина усіх проблем – особливості дизайну клавіатур-"метеликів" і потрапляння під клавіші пилу або інших дрібних частинок, через що вони перестають нормально функціонувати. На офіційному сайті Apple навіть є рекомендація продувати клавіші за допомогою балона зі стисненим повітрям у таких випадках. Компанія своєю чергою не визнає дизайн клавіатури дефектним і все, що робить з такими ноутбуками – просто замінює в них клавіатури на нові такого ж типу, щоправда ноутбук має ще бути на гарантії.