Звертаємо вашу увагу на нову лінійку вбудованої побутової техніки Samsung Infinite Line, чиї передові технології та вишуканий вертикальний дизайн із пласкими поверхнями допоможуть створити кухню вашої мрії.

Цікаво Samsung представляє номінацію "Найкращий інтер’єр з BESPOKE" на конкурсі "Інтер’єр року"

Духові шафи Samsung Infinite Line

Духові шафи Samsung Infinite Line вирізняються вишуканим дизайном із пласкими й приємними на вигляд і дотик поверхнями та вікном із матового скла. Пристрої пропонують сенсорне управління, графічний дисплей і великий джойстик, що бездоганно вписуються в сучасні пропорції. А Wi-Fi з’єднання, підтримка SmartThings та онлайн-книга рецептів зроблять приготування їжі легким і приємним. Стежити за статусом роботи, попередньо розігріти піч, відрегулювати температуру й тривалість готування, вимкнути – усе це доступно через SmartThings.

Лінійка духових шаф Infinite Line представлена двома моделями: із мікрохвильовою піччю (NQ50T9539BD/WT, об’єм 50 л) та технологією Dual Cook (NV75T9979CD/WT, об’єм 75 л). Обидві володіють усіма вищезгаданими характеристиками й гарантують ефективний та сучасний підхід до приготування їжі. Розгляньмо детальніше особливості та функціонал кожної моделі.


Духові шафи Infinite Line / Фото Samsung

Духова шафа з мікрохвильовою піччю є меншою і компактнішою з двох представників лінійки Infinite Line. Її об’єм становить 50 л, що забезпечує безліч простору й можливостей для куховарства – не виникне жодних проблем, щоб запекти апетитну й хрустку курку для вечері в родинному колі.

Завдяки технології Dual Fun два вентилятори обертаються в протилежних напрямках, рівномірно розподіляючи тепло по всій камері. Це забезпечує швидке нагрівання й потужну конвекцію, тож страви готуються набагато швидше й завжди мають чудовий смак. А вбудована мікрохвильова піч розширює кулінарні можливості, даючи змогу експериментувати зі стравами, готувати й розігрівати їжу – все в одному й без зайвих клопотів.

Духова шафа з технологією Dual Cook і об’ємом 75 л пропонує більше місця та можливостей для готування – ідеально для великої родини. Технологія Dual Cook дає змогу готувати водночас дві страви з різними налаштуванням часу й температури. А інноваційна функція Dual Cook + Steam забезпечує вісім комбінацій різних способів приготування. Використовуйте верхню й нижню зони, щоб водночас смажити, запікати чи готувати на парі різні страви.


Кухня з побутовою технікою Infinite Line / Фото Samsung

Компактна чи велика модель – неважливо, на чому саме ви зупините свій вибір. У будь-якому разі ви отримаєте пристрій, що забезпечить легкий, продуктивний і ефективний підхід до приготування смачної та корисної їжі завдяки передовим технологіям Samsung. Детальніше читайте на сайті Samsung.