Цей метавсесвіт дозволяє зареєстрованим у системі користувачам відвідати віртуальну копію штаб-квартири Генерального секретаріату Інтерполу в Ліоні, Франція. Він забезпечує взаємодію з іншими співробітниками організації та навіть дає змогу пройти імерсивні навчальні курси з низки напрямів.

Цікаво Чоловіка з Південної Кореї засудили на 4 роки за домагання й сексуальну експлуатацію у метаверсі

Детальніше

  • Основою для метавсесвіту стала власна захищена хмара Інтерполу.
  • Для підключення до нового сервісу можна використовувати гарнітури віртуальної реальності.
  • Також в Інтерполі заявили про створення експертної групи з метавсесвіту, яка займеться питаннями безпеки.
  • Загалом же метавсесвіти можуть дати поліції нові інструменти для розслідування злочинів, можливість віддаленої роботи, проведення навчання тощо.
  • Водночас джерело зазначає, що зловмисники вже використовують метавсесвіти у своїх інтересах, тому й Інтерпол і найбільші технологічні компанії ведуть роботу з протидії цьому.


Віртуальна копія штаб-квартири Генерального секретаріату Інтерполу в Ліоні / Фото Інтерпол


Учасники тестують новий метаверс під час презентації в Нью-Делі, Індія / Фото Інтерпол

Зазначається, що в міру зростання кількості користувачів у метавсесвітах, список можливих злочинів буде тільки розширюватися. Він уже охоплює шахрайство з використанням соціальної інженерії, екстремізм і різні форми дезінформації, а в майбутньому перелік може поповнитися крадіжками даних, відмиванням грошей, здирництвом, сексуальними посяганнями, зокрема проти дітей, і подібними речами.

Метаверс має потенціал для трансформації кожного аспекту нашого повсякденного життя з величезними наслідками для правоохоронної діяльності,
– сказав Мадан Оберой, виконавчий директор Інтерполу з питань технологій та інновацій.

Метавсесвіт має багато переваг для правоохоронних органів, особливо з точки зору віддаленої роботи, створення мереж, збору та збереження доказів з місць злочинів та проведення навчання. Розвиток технології має особливу перспективу, пропонуючи студентам більше можливостей для співпраці та спілкування, забезпечуючи кращу взаємодію через занурення та забезпечуючи практичні заходи.

Інтерпол представляє власний метаверс: відео