Про початок цієї історії ми писали раніше цього місяця. Тоді на дні найбільшої у США водойми, яка стрімко втрачає свою воду через довготривалу засуху, знайшли четвертий набір людських кісток, один з яких був замкнений у бочці.

Цікаво Учені згадали про стару ідею, що може побороти глобальне потепління: все дуже просто

Нові знахідки

Фактично, це вже п’ятий набір людських останків, знайдених в озері з травня. Їх підняли на поверхню в понеділок, 15 серпня близько 20:00. Наразі яких-небудь деталей про це немає.

  • Як пише джерело, зараз слідство намагається з'ясувати, чи є зв'язок між першими двома знахідками.
  • Це вельми цікава інформація, враховуючи, що перші кістки були замкнені в бочці, а про другі такої інформації не було, тому неясно, що саме наштовхнуло слідчих на думку про зв'язок між цими випадками.
  • Так само є припущення про зв'язок наступних двох тіл із першими.
  • Імовірно, мається на увазі те, що всі ці справи є убивствами, скоєними однією людиною або групою людей. Зазначимо, що перше тіло, знайдене в травні, має ознаки вогнепального поранення. По других кістках визначити причину смерті не змогли.

Відступаючий дедалі більше берег також виявив затонулий човен часів Другої світової війни, а також оригінальний впускний клапан озера з 1970-х років.


Затонулий корабель показався з-під води висихаючого озера Мід / Фото LAS VEGAS REVIEW-JOURNAL

Це десантний корабель, який був на глибині 56 метрів під поверхнею, а тепер майже наполовину вийшов із води. Його використовували для обстеження річки Колорадо кілька десятиліть тому. Компанія Higgins Industries у Новому Орлеані побудувала кілька тисяч таких кораблів з 1942 по 1945 рік.