Про це у своєму фейсбуці розповів СТО RefaceAI Олесь Петрів.

Цікаво Розробники WhatsApp вирішать важливу проблему месенджера

Додаток українських розробників випередив за популярністю TikTok, Netflix, Hulu, Disney+ та інші популярні програми. Reface також посів друге місце у категорії безкоштовних додатків американського AppStore, випередивши YouTube, Gmail, Instagram і Facebook Messenger.

Що таке Reface

Це один з проєктів українського стартапу RefaceAI, який заснували Роман Могильний, Олесь Петрів, Ярослав Бойко, Діма Швець, Іван Алцібеєв, Денис Дмитренко, Кирил Сигида у 2011 році. Додаток може міняти обличчя на фото або відео зі збереженням міміки. Саме цей додаток часто використовують блогери у соцмережах.

Розробники зазначають, що їхній додаток на відміну від інших схожих програм не використовує CGI або 3D-моделювання. Технологія заснована виключно на AI (штучному інтелекті), в його основі лежить метод машинного навчання GAN (Generative Adversarial Network).

Не пропустіть Photoshop навчиться розпізнавати "відфотошоплені" зображення

Як додаток очолив AppStore

СEO Reface App Роман Могильний розповів виданню ain.ua, що кількість завантажень додатка подолав позначку в 27 мільйонів. На Android програма також користується успіхом: Reface App посідає перші місця у категорії Entertainment Google Play в Великій Британії, Канаді, Австралії та ще у 14 країнах.

Серед іншого Могильний наголосив, що зростання Reface App на 90% залежить від органічного попиту, і лише 10% припадає на маркетинг.