Як повідомляє 24 канал, було використано частину із зображенням так званих Космічних скель у туманності Кіля. Робота складається з двох частин – космічний телескоп Джеймс Вебб забезпечує неймовірні зображення глибокого космосу, а потім команда вчених та музикантів разом із людьми з вадами зору співпрацюють, щоб перетворити фотографії у надзвичайні звукові ландшафти.

Не пропустіть Що існувало до Великого вибуху і чи насправді щось вибухало

Музика проникає в наші емоційні центри. Наша мета – зробити зображення та дані Вебба зрозумілими за допомогою звуку, допомагаючи слухачам створювати власні уявні образи,
– розповів Метт Руссо, музикант і професор фізики в Університеті Торонто.

Аудіо зображення

Згідно з NASA, озвучення було задумано як спосіб гарантувати, що візуальні чудеса астрономії доступні для всіх. Телескоп Джеймс Вебб швидко став однією з найкрутіших речей, які зробило людство, а зображення, які він створює продовжують захоплювати уяву. Перетворивши фото на аудіозапис, у NASA вважають, що більше людей, зможуть оцінити їх.

Подібно до того, як письмові описи є унікальним перекладом візуальних зображень, озвучення також перекладає візуальні зображення шляхом кодування інформації, як-от колір, яскравість, розташування зірок, або сигнатури водопоглинання, як звуки,
– сказав Квін Харт, науковець з Наукового інституту космічного телескопа в Балтіморі, штат Меріленд

Наразі NASA створило аудіо для кількох різних зображень з телескопа Джеймс Вебб, у тому числі Космічних скель у туманності Кіля, туманності Південне кільце та околиць екзопланети WASP-96 b. Послухати їх можна на Soundcloud.