Враховуючи значну присутність Samsung на наших кухнях завдяки своїм "розумним" холодильникам та численній іншій техніці, випуск такого сервісу видається логічним кроком для компанії.

Дивіться також Застосунок Google Camera серйозно оновлять з приходом Pixel 8 і 8 Pro

Samsung Food

Додаток дозволяє користувачам шукати рецепти з усього світу, зберігати їх і складати тижневі плани харчування. Компанія підготувала до запуску понад 160 000 рецептів, і ця кількість буде збільшуватися. Samsung Food також можна запускати на мобільних телефонах і смартприладах Samsung Family Hub, таких як холодильники, дозволяючи користувачам керувати інгредієнтами, покупками тощо.

  • Додаток аналізує збережені рецепти й упорядковує для створення списків покупок на основі інгредієнтів.
  • Він також може надавати рекомендації щодо рецептів на основі доступних продуктів, які має користувач.
  • У ньому навіть є функція "персоналізації рецептів", яка використовує ШІ для зміни рецептів і створення, наприклад, веганських або вегетаріанських версій.

Інтерфейс додатка Samsung Food
Інтерфейс додатка Samsung Food / Фото Samsung

Користувачі навіть зможуть створювати змішані рецепти, наприклад, корейські версії італійських страв, а також регулювати час приготування або рівень складності,
– додають у Samsung.

  • Компанія також використовує штучний інтелект для створення рекомендацій щодо індивідуальних щоденних планів харчування на основі дієтичних уподобань та улюблених типів кухні.
  • Розбивку поживних інгредієнтів можна переглянути в будь-який час, а користувачі можуть додавати товари до списків покупок, а потім надсилати їх прямо на касу інтернет-магазину.
  • Функція "Підключене приготування" дозволяє користувачам попередньо розігрівати духовку, встановлювати таймер та передавати налаштування приготування на підтримувану техніку Samsung за допомогою покрокового режиму приготування. Це фактично створює своєрідну екосистему розумного дому, але в рамках вашої кухні.

Інтерфейс додатка Samsung Food
​Інтерфейс додатка Samsung Food / Фото Samsung

Минулого тижня компанія Samsung заявила, що сподівається залучити мільйон користувачів для свого додатка по всьому світу. Хоча існує безліч аналогів з рецептами, Samsung може мати перевагу завдяки мільйонам проданих смартпристроїв, що робить його відомим серед споживачів.

Samsung планує додати нові функції. Наприклад, інтеграцію з Samsung Health для синхронізації таких параметрів, як індекс маси тіла та споживання калорій, а також запропонувати рекомендації щодо управління дієтою.

До 2024 року додаток буде оснащений технологією штучного інтелекту, який умітиме розпізнавати продукти за допомогою камери й надавати детальну інформацію про їхню поживну цінність.

Samsung Food уже доступний для завантаження на Android та iOS.