Схоже Samsung нарешті відпрацювала свою технологію гнучких екранів і повністю готова впровадити її у найрізноманітніші пристрої. Компанія представила Flex Note – ґаджет, що нагадує гібрид складаного ноутбука та планшета.

Не пропустіть Samsung запускає нове покоління флешпам'яті: смартфони стануть швидшими та енергоефективнішими

Він має такий самий дизайн, як у відома серія смартфонів Galaxy Z Fold, але його чималі габарити роблять пристрій схожим на ноутбук.


Ноутбук чи планшет – Samsung Flex Note / Фото Gizmochina

Ще однією рисою, яка робить пристрій більше схожим на сучасний ноутбук є операційна система. Судячи з продемонстрованої на виставці версії ґаджет працює під керуванням Windows від Microsoft. Чи буде можливість змінити операційну систему, наразі невідомо.


Режим ноутбука в Samsung Flex Note / Фото Gizmochina

Якщо пристрій повністю розгорнути, він стає схожим на планшет, а клавіатура зникає з екрану. Ще однією перевагою дизайну є опція, яка дозволяє налаштувати зовнішній вигляд клавіатури. Вона може бути монохромною або різнокольоровою.

Flex Note вирізняється тонким корпусом і на цьому усі подробиці щодо технічних деталей закінчуються. Поки невідомо на якому процесорі він працює та яку пам'ять використовує.

Читайте на сайті Власники смартфонів Samsung можуть збільшити обсяг віртуальної оперативної пам'яті

Ремонт техніки Samsung у зруйнованих війною містах

Нагадаємо, що компанія Samsung Electronics запропонувала допомогу користувачам з України у зруйнованих війною містах, де сервісні центри не працюють. Техногігант організовує логістику ґаджетів для ремонту в клієнтів, які перебувають у містах без сервісних центрів та доставить її після ремонту назад. У цьому їм допомагатиме "Нова Пошта".

  • Щоб замовити доставку кур'єром клієнту необхідно заповнити цю форму;
  • Щоб відправити ґаджет самому – використайте цю форму.2

До речі, компанія Samsung Electronics ще минулого місяця пообіцяла перерахувати для гуманітарних потреб українців 6 мільйонів доларів.