Варто зазначити, що підготовка до польоту йде особливо активно, оскільки команді інженерів і технічних фахівців необхідно переконатися в тому, що всі основні й допоміжні системи працюють справно, повідомляє 24 канал.

Цікаво SpaceX виведе на орбіту супутник для картографування океану: дата запуску

Crew Dragon

Команда інженерів SpaceX прагне переконатися у тому, що всі моменти щодо безпеки капсули Crew Dragon Resilience дотримані. Сама транспортувальна місія Crew-1 за планом стартує 14 листопада 2020 року о 7:49 ранку за місцевим часом (за київським часом старт відбудеться 15 листопада о 02:49). Запуск відбуватиметься з території Космічного Центру Кеннеді.

Ракета Falcon 9 з кораблем Crew Dragon Resilience вже чекає на стартовому столі.

Екіпаж Crew-1

Четверо астронавтів, що полетять на МКС, вже прибули на космодром на американському мисі Канаверал.

У складі екіпажу:

  • астронавти NASA Майк Хопкінс,
  • Віктор Гловер,
  • Шеннон Уокер;
  • японець Соїча Ногучі.

Вони пробудуть на орбіті шість місяців.

Екіпаж Crew Dragon
Екіпаж Crew Dragon

SpaceX як космічне агентство, бере на себе всю відповідальність за проведення місії і вже зараз займається підготовкою ракети до польоту.

Варто відзначити, що космічний корабель SpaceX Crew Dragon є найбільш сучасним та технологічним транспортним засобом, для доставки людей на Міжнародну космічну станції. Компанія SpaceX та NASA покладають на Crew Dragon великі надії, адже він вперше з 2011 року дав змогу США відновити автономію у космосі.