main logo

SpaceX

31 трав
18:03
Значним досягненням для комерційних космічних подорожей стало те, що капсула SpaceX Dragon з чотирма астронавтами приватної місії Ax-2 успішно відстикувалася від Міжнародної космічної станції (МКС) і повернулася на Землю. Члени екіпажу завершили свою 10-денну подорож у Мексиканській затоці біля узбережжя штату Флорида.
27 квіт
17:00
Компанія SpaceX успішно запустила перший у світі телекомунікаційний супутник 5G GroundBreaker, який важить лише 10 кг. Супутник є частиною сузір'я з понад 250 низькоорбітальних супутників, розроблених іспанською компанією Sateliot, яке має на меті з'єднати наземні вишки мобільного зв'язку та заповнити прогалини в покритті для технології Інтернету речей (IoT).

SpaceX – це американська компанія, яка займається виробництвом космічних кораблів, запусками та супутниковими комунікаціями. Її штаб-квартира розташована в Готорні, штат Каліфорнія. Компанія була заснована у 2002 році Ілоном Маском з метою зниження вартості космічних перевезень та колонізації Марса. SpaceX розробляє, виробляє та запускає передові ракети та космічні кораблі.