До теми: WhatsApp отримає темну тему на Android: розповідаємо, як ввімкнути її вже зараз

Оновлення Google Play

Після впровадження нічної теми в Google Play, яка активізувалася лише на смартфонах з Android 10, Google зіткнулася зі шквалом критики. Адже власники смартфонів, які не мали можливості встановити останню версію операційної системи, фактично були позбавлені нічної теми в каталозі.

Не сказати, що вона сильно необхідна, але користувачі вирішили, що саме нічна тема є лакмусовим папірцем, що визначає шанобливе ставлення з боку пошукового гіганта до самих себе, а тому почали вимагати у Google відкрити доступ до нововведення і їм. І у них вийшло.

Google випустила оновлення Google Play, яке містить нічну тему, сумісну з усіма пристроями під керуванням Android 5.0 Lollipop і вище. Для цього розробникам довелося впровадити в налаштування каталогу відповідний перемикач, щоб користувачі могли активувати нічну тему на свій розсуд, незалежно від часу доби й наявності системної нічної теми. Оновлення поширюється автоматично і вам для його встановлення не потрібно докладати ніяких зусиль.

Як ввімкнути нічну тему в Google Play

Щоб активувати нічну тему в Google Play, запустіть на пристрої сам каталог:

  • Перейдіть в контекстне меню, а потім відкрийте розділ "Налаштування";
  • У переліку доступних вкладок ви побачите вкладку "Теми" – відкрийте її;
  • У вікні, виберіть "Темна" або, якщо у вас Android 10, виберіть "За замовчуванням (як в системі)".


Як активувати нічний режим в Google Play

Насправді досить незвично, чому Google прийняла рішення зробити нічну тему в Google Play загальнодоступною, відкривши її для користувачів старих версій Android. З одного боку, в цьому не було нічого складного, адже розробникам компанії не довелося докладати особливих зусиль.

Навіщо потрібна нічна тема

Нічна тема потрібна для зменшення навантаження на очі при використанні в умовах недостатнього освітлення. Крім цього нічний режим дещо заощаджує роботу акумулятора. Інша справа, що Google Play – це точно не той додаток, в якому користувачі проводять багато часу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно