Про це заявив Олександр Комаров, генеральний директор компанії Київстар у своєму відеозвернені.

Дивіться також У МВС звернулися із важливою заявою через збій у Київстар

"Війна з Росією має багато вимірів і один з них – у кіберпросторі. На жаль, сьогодні вранці Київстар став ціллю надпотужної хакерської атаки в результаті якої тимчасово недоступні послуги зв'язку та доступ до інтернету. Поки що терміни відновлення сервісів остаточно незрозумілі", – зазначив Комаров.

Також Комаров зауважив, що компанія надасть компенсацію абонентам, які не мали зв'язку або не могли скористатися сервісами оператора.

Тривожна заява гендиректора Київстар: дивіться відео

Зауважимо, що раніше віцепрем'єр з відновлення Олександр Кубраков повідомляв, що ремонтні роботи у мережі Київстар сподіваються завершити упродовж 4 – 5 годин.

Збій у Київстар: головне

  • Користувачі Київстар від ранку 12 грудня повідомляли про проблеми з мережею: вони не можуть здійснити дзвінки, користуватись інтернетом, надсилати смс-повідомлення.
  • Ба більше, абоненти мобільної мережі не можуть перейти на інших операторів, оскільки збій у мережі оператора вплинув на національний роумінг.
  • У Київстар підтвердили, що причиною масштабного збою стала потужна хакерська атака, але запевнили, що персональні дані клієнтів у безпеці.