Чому Індонезія заблокувала домен

Рішення про блокування домену пов'язане з тим, що в минулому він асоціювався з порнографією та азартними іграми, які заборонені індонезійськими правилами щодо контенту. Міністерство зв'язку та інформатики країни оголосило про обмеження, посилаючись на попередні порушення з боку колишніх власників домену.

Дивіться також Інтернет-рейдерство: Ілон Маск відібрав у користувача нікнейм, яким той володів з 2007 року

Усман Кансонг, генеральний директор з питань інформації та суспільних комунікацій міністерства, повідомив, що уряд зв'язався з представниками сайту, що належить Ілону Маску, щоб вирішити цю проблему. За словами Кансонга, Twitter визнав занепокоєння і запевнив, що "X.com" тепер буде використовуватися виключно їхньою платформою.

Сувора країна

Індонезія здобула репутацію країни із суворим регулюванням онлайн-сервісів, навіть тих, що широко використовуються в усьому світі, таких як Netflix, Facebook, Google та ігрові майданчики, такі як Steam. Щоб працювати в країні, ці платформи зобов'язані подавати вичерпні звіти з детальним описом контенту, доступного на їхніх сайтах.

Дивіться також Власна система перевірки фактів Twitter звинуватила Маска у брехні, а той у відповідь її вимкнув

Слід зауважити, що з самого початку ребрендинг Twitter пішов не за планом. Всі почали обговорювати нове лого, яким Маск замінив колишню пташку. Жартів навколо "X" було чимало, хтось навіть написав, що це око мертвої пташки, яка раніше символізувала сервіс.

Самій же компанії тепер можуть загрожувати численні позови, адже, як виявилося, торговою маркою "X" в різних її інтерпретаціях володіє понад 900 компаній лише у США.