По це повідомляє ixbt.com.

Anki Vector такий мініатюрний, що може поміститись на долоні. Він завжди залишається на зв'язку і готовий допомогти користувачеві в пошуку інформації, при замовленні товарів, управлінні домашньої розумною технікою тощо.

Читайте також: Boston Dynamics продемонструвала нові вміння робота Atlas: захоплююче відео

Окрім того, робот може просто пограти або поспілкуватися з власником або зробити фотографію, адже робот оснащений HD-камерою.

Також він оснащений гіроскопом і датчиками, які дають йому змогу реагувати на падіння і дотик. При цьому Vector отримав унікальну мову, що складається з сотень синтезованих звуків.

На передній стороні робота розміщений екран, що передає "емоції" машини. До речі, для розробки емоцій розробники найняли аніматорів з Pixar і DreamWorks.

Домашній робот Vector

Також на екрані може відображатися інформація про час або погоду. У комплект входить зарядка, на яку робот відправляється самостійно час від часу. Роботом можна керувати за допомогою смартфона через спецальний додаток.

Що таке WALL-E?Це мультфільм студії Pixar про робота, якого відправили очистити Землю від сміття. Звичайно, події відбуваються у фантастичному майбутньому. За сюжетом, робот з часом отримує деякі людські якості.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно