Про це повідомляє Tech in Asia.

Читайте також: Google створила унікальний чіп для "розумної" побутової техніки

Через зростання їх популярності в найближчому майбутньому безпілотників стане досить багато для того, аби вони почали становити небезпеку для пілотованих літальних апаратів і для інших дронів. Це означає, що скоро може виникнути потреба в системі, яка відстежує і управляє спільними польотами пілотованої і безпілотної авіації.

В Управлінні цивільної авіації Сінгапуру оголосили, що виробленням все нових правил польотів безпілотної авіації неможливо буде покрити всі аспекти застосування дронів. Тому замість введення маси обмежень влада вирішила створити диспетчерську систему, яка зробила б польоти дронів над містом безпечними.

Перспективна диспетчерська система дозволить операторам дронів виконувати польоти за межами прямої видимості. Склад нової системи і принцип роботи поки не розкриваються. Деякі її елементи вже проходять випробування в діловому районі Уан-Норт в сінгапурському Куїнстауні, де офіційно дозволені випробування дронів і безпілотного наземного транспорту.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно.