Загальна сума залучених інвестицій склала 2,25 мільярда доларів. Очолила раунд інвестиційна фірма з Кремнієвої долини Silver Lake. Відразу після цього компанія оголосила про офіційний запуск Waymo Via – служби доставки вантажів автономними вантажівками, пише CNBC.

Цікаво: BMW показала концепт свого нового електромобіля – конкурента Tesla Model 3

Ми відкриваємо маршрути уздовж транспортного коридору I-10, що з'єднує Арізону, Нью-Мексико і Техас для своїх вантажівок класу 8,
– заявив Джон Крафчік.

Мовиться про важкі вантажівки, які Waymo тестувала на дорогах Каліфорнії, Арізони і Джорджії, а недавно перекинула ще в два штати: Техас і Нью-Мексико.

Як пройшло тейстування

З моменту заснування автономні автомобілі Waymo проїхали в безпілотному режимі понад 32 мільйони кілометрів справжніми дорогами і понад 16 мільярдів кілометрів – віртуальними.

Крім того у компанії є флот модифікованих мінівенів Chrysler Pacifica, яким дозволено розвозити пасажирів без водія за кермом.

"У найближчі три роки ми побачимо, як ці автомобілі продовжать експансію в Феніксі. Ми побачимо продовження зростання в Каліфорнії, і я просто скажу: стежте за нашими новинами в інших галузях ринку", – зазначив Крафчік.


Парк автівок Waymo

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно