Одним з найяскравіших свіжих лотів на аукціоні є iPad з автографом покійного Стіва Джобса. Передісторія цього унікального пристрою додає йому ще більшої привабливості.

Читайте на сайті Він вам не потрібен: 4 причини не купувати новий iPhone 15 Pro

Доктор Френк Х. Сайр, гавайський стоматолог, лікував Стіва Джобса під час екстреної стоматологічної допомоги у 2010 році. Спочатку Джобс мав намір оплатити лікування, але згодом погодився надіслати підписаний iPad для продажу на аукціоні на користь фонду, пов'язаного з доктором Сайром. Однак iPad не надходив протягом кількох місяців.

Коли доктор Сайр надіслав чек в офіс Джобса, щоб придбати iPad, він отримав несподівану відповідь. Особиста асистентка Джобса, Ланіта Беркхед, повернула чек разом з підписаним iPad, а також сердечним листом, в якому йшлося про те, що Джобс хотів би, щоб доктор Сайр отримав iPad для аукціону, безкоштовно. Доктор Сайр розповів про свій досвід, згадавши про аукціон, на якому він успішно придбав iPad.

Лот користується популярністю

Як і будь-який раритетний та унікальний артефакт Apple, рідкісний iPad з автографом Стіва Джобса користується шаленою популярністю. Торги за цей унікальний лот наразі тривають і завершаться 23 вересня, а найвища ставка зараз становить 11 794 долари.


iPad з автографом Стіва Джобса / Фото RR Auction

До речі, той, хто виграє торги за iPad з автографом, також отримає оригінальну коробку, блок живлення, USB-кабель та інструмент для зміни SIM-карти.

Дивіться також Головна презентація Apple: коротко про все, що показала компанія 12 вересня

Технологічні ентузіасти та колекціонери з нетерпінням стежать за цими аукціонами, очікуючи на фінальні ставки та можливість стати власником частини історії Apple. Різноманітний асортимент лотів, кожен з яких має свою унікальну історію, демонструє незмінне захоплення спадщиною Apple у світі технологій.