Відповідні результати дослідження оприлюднила американська компанія Nightwatch Cybersecurity, що займається дослідженнями в галузі кібербезпеки, пише "Сегодня".

Читайте також: Чому користувачі змінюють Android на iOS та навпаки: дослідження

Як з’ясували фахівці, завдяки такому пролому у захисті хакери можуть отримати детальний доступ, зокрема, до інформації про Wi-Fi, назву підключення, включно з IP-адресою, DNS-сервера, паролю та інших параметрів.

Таким чином, зловмисники отримали можливість відстежувати увесь вхідний і східний трафік, перехоплюючи особисті дані

Крім того, знаючи детальну інформацію про смартфон, за допомогою шкідливого ПО можна відстежити будь-який смартфон і навіть влаштувати атаку на бездротову мережу та інші підключені до неї пристрої.

Додамо, що у Google уже знають про знайдену діру в безпеці Android, відтак компанія випустила "хотфікс" для Android 9.0. Щоправда, як підкреслює видання, патч закриває проблему тільки на 0,1% всіх працюючих пристроях, інші ж 99,9% моделей смартфонів перебувають у зоні високого ризику, і повністю захистити їх не видається можливим.

Нагадаємо, нещодавно у Google розповіли про існування уразливості в інсталяційному клієнті Fortnite. Щоправда, незважаючи на те, що розробники позбулися прогалини в найкоротші терміни, далеко не всі встигли встановити патч із виправленням, аби убезпечити себе. Відтак, мільйони користувачів Android у всьому світі наразилися на небезпеку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно