Як виглядає смартфон

До теми: Офіційний сайт Samsung розкрив назву і дизайн нового флагмана

Інсайдери також опублікували якісні зображення, що розкривають особливості дизайну пристрою з екзотичною назвою Kindalai 7.

Опубліковані в мережі фотографії новинки демонструють імовірно бюджетну модель з каплевидним вирізом для селфі-датчика, подвійною основною камерою і сканером відбитків пальців на задній кришці корпусу.

Особливості смартфона

За даними північнокорейських ЗМІ, новинка розроблена компанією Wanjingtai Information Technology, в штат якої входять "талановиті і першокласні фахівці в сфері мобільного устаткування, розробки операційних систем, біометричних технологій та розробки ігрового програмного забезпечення".


Дизайн смартфона Kindalai 7

За заявою виробника, Kindalai 7 оснащений сучасною технологією біометричної аутентифікації з можливістю розпізнавання обличчя і голосу користувача. Також заявлена ​​функція віртуального асистента, здатного розпізнавати команди і здійснювати транслітерацію мови в текст.

Працює новинка під управлінням фірмової операційної системи – за чутками, створеної на базі Google Android.


Промо-матеріали до анонсу смартфона Kindalai 7

Детальні технічні характеристики і вартість нового північнокорейського смартфона не повідомляються.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно