XTURISMO приводиться в рух гібридним двигуном Kawasaki і здатний літати протягом 40 хвилин, розвиваючи максимальну швидкість до 100 кілометрів на годину. Однак час польоту може бути суттєво коротшим, якщо рухатися без зупинок на високій швидкості.

Не пропустіть Optbike зробить ваш електровелосипед ще швидшим: представлено новий мотор

Зважаючи на те, що технологія лише зароджується, це футуристичне видовище дійсно вражає. Одним з перших на ховербайку покатався співголова Детройтського автосалону Тад Сотт, і його ентузіазм від поїздки був відчутним.

Це приголомшливо! Звичайно спершу є невелике побоювання, але я був просто в захваті. У мене буквально мурашки по шкірі і я відчував себе маленькою дитиною,
– сказав він.

Щодо того, якою насправді була якість поїздки, Шотт сказав, що вона була "все було комфортно та без жодних ривків".

XTURISMO на Автошоу у Детройті: дивіться відео

Ринок літаючих мотоциклів

Ховербайки вже доступні в Японії, а зменшена версія готується до випуску у США. Очікується, що перші екземпляри побачать світ у 2023 році.

Читайте на сайті Представлена нова версія дизайну вантажівки Tesla Semi, яка надійде у серійний продаж

Коштує таке задоволення колосальні 777 000 доларів. До 2025 року розробники, стартап AERWINS Technologies, сподіваються знизити цю ціну до значно більш прийнятної – 50 000 доларів.

XTURISMO все ще має подолати багато перешкод, перш ніж він стане практичним. Він досі доволі гучний в роботі, потребує дистанційного керування для демонстрації і, як електрична технологія вертикального зльоту і посадки (EVTOL), наразі не має дозволу на використання на вулицях.