Virgin Galactic влаштувала віртуальну екскурсію космопланом та опублікувала відео на каналі в YouTube.

Важливо Чорнобильська цвіль може захистити космонавтів від радіації під час подорожі на Марс

Як кажуть в компанії, вони розробили дизайн, базуючись на досвіді космонавтів. Дизайн розробляли у співпраці з лондонським дизайнерським агентством Seymourpowell.

В ілюмінаторах можна буде спостерігати за Землею / techcrunch.com

Деталі

В салоні встановили автоматизоване освітлення, а також 16 камер, які будуть фіксувати все, що відбувається в польоті. Після прибуття туристи отримають ці фото, тож зможуть одразу поділитись ними у соцмережах.

Як виглядає корабель VSS Unity всередині: відео

У салоні встановлені крісла, які підходять як для перевантажень, так і для стану невагомості. Кожне крісло обладнане персональним екраном, на ньому турист зможе побачити дані про політ в режимі реального часу.

Цікаво Арабська "Надія" успішно стартувала на Марс: деталі про місію та видовищні відео

В кабіні також встановлено автоматичне освітлення, воно синхронізується із кожною фазою польоту. Також на кораблі є 12 ілюмінаторів, щоб туристи могли спостерігати за Землею.

Що відомо про Virgin Galactic?

Американська компанія, що планує виконувати суборбітальні комерційні польоти. Вже оголошено вартість квитка – 250 тисяч доларів за місце. Наразі вже подано понад тисячу заявок на політ у космос. Один корабель VSS Unity може взяти на борт шість пасажирів і двох пілотів. До 2023 року компанія планує побудувати п'ять таких космопланів.