Інтернет-портал Vice повідомляє, що факт доступу до файлів і введені у зв'язку з цим зміни в політиці конфіденційності визнав у листі адресованому журналістам інтернет-видання електронною поштою, представник Microsoft.

Читайте також: Шахрайська схема у Facebook: деталі

У зв'язку з недавніми обговореннями ми дійшли висновку, що можемо набагато успішніше виконувати нашу роботу, якщо будемо конкретно вказувати на те, що люди можуть час від часу мати доступ до аудіозаписів,
– мовиться у відповіді представника Microsoft.

Зокрема він зазначив, що відповідні зміни вже внесено до політики конфіденційності корпорації.

Портал Vice у зв'язку з цим уточнив, що раніше в політиці конфіденційності Microsoft не було чіткої вказівки на те, що співробітники корпорації можуть мати доступ до записів розмов користувачів. Тепер же в політиці конфіденційності з'явилася вказівка ​​на те, що "обробка особистих даних включає як автоматичні методи, а також може відбуватися вручну (з використанням співробітників)".

Раніше корпорації Apple, Google, а зовсім недавно і Facebook призупинили допуск своїх співробітників до таких аудіоматеріалів.

Що таке Cortana?Це віртуальний голосовий помічник з елементами штучного інтелекту для Windows 10, Android та iOS, вперше продемонстрований у 2014 році, а програма Skype Translator, здатна практично миттєво здійснювати переклад, з'явилася в жовтні 2015 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно