У перших своїх оглядах блогери навіть жартують, що Xiaomi представила чудову фотокамеру, яка вміє здійснювати дзвінки. На практиці виявилося, що ґаджет влізає в футляри для камер, а на об'єктив можна змонтувати чимало додаткових аксесуарів.

Не пропустіть Прикра заява про новий смартфон Xiaomi 12S: новинку отримають не всі

Загалом Xiaomi 12S Ultra справді цілком можна сплутати з цифровим фотоапаратом. Користувачі з'ясували, що на смартфон ідеально підходять різні кришки та бленди від фотоапаратів. Один з блогерів встановив кришку об'єктива Ming Craftsman на Xiaomi Mi 12S Ultra. Також підтверджується, що пристрій "отримав підтримку" кришки об'єктива Ricoh GR3. Блогер @Evaluation Jun навіть успішно встановив на телефон бленду FE1.8 55.


Xiaomi 12S Ultra отримав "підтримку" низки аксесуарів / Фото mydrivers

Детальніше про Xiaomi 12S Ultra

У понеділок, 4 липня, були представлені три нові смартфони китайського виробника: Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra. Останній – флагман – отримав новий великий датчик зображення Sony IMX989 оптичного формату 1 дюйм роздільною здатністю 50 мегапікселів.

Одразу видно, що акцент компанія зробила на камері. Фотографії, як запевняє виробник, виходять дуже чіткі та деталізовані навіть у поганих умовах. Варто зазначити, що аналогічне щороку заявляє кожен виробник, тому наскільки це правда можна буде оцінити лише після незалежних тестів, однак ззовні все виглядає серйозно.

Читайте на сайті Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition: чим відрізняється новий смартфон від версії на Snapdragon

Детальніше про новий флагман Xiaomi ми розповіли у нашому матеріалі. Тут зібрано всю інформацію про пристрій, його фішки, особливості, та заяви компанії щодо функціоналу.