Наразі відомо, що Xiaomi інвестує 10 мільярдів юанів, що складає приблизно 1,5 мільйона доларів, у розробку і виробництво електромобілів. У наступні десять років обсяг вкладених в цей напрямок коштів може зрости до 10 мільярдів доларів. Але спочатку компанія хоче вивести на ринок Китаю перший електромобіль.

Цікаво Microsoft дражнить Apple: компанія спробувала роз'єднати якийсь BackBook у рекламі Surface

Плани Xiaomi

В рамках презентації стало відомо показаний будинок на колесах зібраний для неназваного замовника, і Xiaomi тут відповідала в першу чергу за оснащення фірмовою електронікою. В цілому, про цю машину практично нічого невідомо.

Під час презентації був показаний лише зовнішній вигляд транспортного засобу і його внутрішнє оздоблення, ніяких технічних характеристик не озвучили. Судячи з усього, всередині кемпер оснастили різноманітними електронним пристроям Xiaomi, які призначені для розумного дому.

Електромобіль
Внутрішній вигляд першого електромобіля Xiaomi / Скріншот з презентації Xiaomi

Поки невідомо, чи планує китайська компанія виробляти електричні кемпери серійно або ж цей проєкт залишиться в єдиному екземплярі. Проте вже є офіційна заява, у якій виробник повідомляє про рішення виходити на ринок електромобілів. Коли перший серійний електромобіль Xiaomi з'явиться у продажу, не сказано, оскільки зараз компанія знаходиться на етапі його розробки.