Однією з основних переваг вентилятора є можливість циркуляції повітря по всьому будинку за 2 хвилини завдяки продуктивності 29 метрів з хвилину. Він також поставляється з автоматичною обертовою головкою з надшироким кутом повороту. Інші функції включають датчик температури та вологості, а також дальню глибоку циркуляцію.

Не пропустіть Особлива технологія нової рації від Xiaomi дозволяє зв'язуватись на відстані у 5000 кілометрів

Особливості роботи вентилятора

Вентилятор Xiaomi MIJIA Smart DC Variable Frequency Standing Fan створює вихровий потік зі швидкістю до 6,5 м/с, а відстань подачі повітря досягає 16 метрів, що забезпечує глибоку циркуляцію повітря у всьому будинку.

Крім того, вентилятор підтримує горизонтальний поворот на 150° і нахил на 90°, що дозволяє охоплювати якнайбільше простір. При вимиканні вентилятора головка повертається у вихідне положення.


Вентилятор здатен забезпечити швидку циркуляцію повітря у будинку / Фото Xiaomi

У вентилятор вбудований високоточний датчик температури та вологості. В інтелектуальному та в сплячому режимі він може автоматично підбирати швидкість роботи та інтенсивність обдування відповідно до різних умов навколишнього середовища в приміщенні.

Кілька цікавих особливостей:

  • По-перше, це "розумний" пристрій Xiaomi, який може зв'язувати інші прилади, включаючи осушувачі, кондиціонери, зволожувачі, системи опалення тощо.
  • По-друге, судячи з фотографій, вентилятор бездротовий, але ємність акумулятора і час роботи без підзарядки не уточнюються.