Детальніше про екран

Redmi Smart Band Pro отримав 1,47-дюймовий повноекранний AMOLED-дисплей, який відображає картинку зі щільністю 283 ppi. Завдяки 100% охопленню колірного простору NSTC та максимальній яскравості 450 ніт екран пристрою відображає яскраві та соковиті кольори.

До теми Xiaomi представила зручний дитячий смартгодинник з двома камерами та визначенням розташування

Тренування та здоров'я

Пристрій пропонує в сукупності понад 110 режимів тренувань, зокрема водні види спорту, ігри з м’ячем, зимові види спорту, танці тощо.

Redmi Smart Band Pro має також низку оновлених функцій контролю за здоров’ям, наприклад, відстеження рівня насичення крові киснем під час сну, що є життєво важливим для здоров’я, а також цілодобовий моніторинг серцевого ритму. Задля комплексного оцінювання стану здоров’я оновлена функція моніторингу якості сну фіксує денний сон, а також фази глибокого та швидкого сну.


Фітнес-трекер Redmi Smart Band Pro / Фото Xiaomi

Автономність

Redmi Smart Band Pro легко заряджається за допомогою магнітного зарядного пристрою, що забезпечує до 14 днів автономної роботи від одного заряду, а 5 хвилин зарядки вистачить для користування пристроєм впродовж 2 днів.

Також за допомогою Redmi Smart Band Pro можна:

  • керувати камерою;
  • відтворювати музику.

Важливо зазначити, що фітнес-браслет витримує занурення у воду з тиском до 5 ATM (можна носити під час плавання та навіть у душі).

Ціна, доступність та акція

Новинку можна придбати у магазинах техніки вже з 12 листопада. Повна ціна Redmi Smart Band Pro становить 1499 гривень.