Xiaomi Mi Band 4 успадкує ключові характеристики у попередника – фітнес-трекера Mi Band 3.

Читайте також: Фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4 представили офіційно: характеристики і ціна

Основні характеристики. Очікується, що новинка зможе похизуватися кольоровим 1-дюймовим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління, барометричним альтиметром, а також численними іншими особливостями. Однією з таких стане підтримка технології магнітної зарядки, яка дасть змогу не витягувати основну капсулу всього трекера з ремінця.

Ємність батареї становитиме 135 мАг. Також він отримає підтримку стандарту бездротового зв'язку Bluetooth 5.0 Low Energy (Mi Band 3 має стандарт Bluetooth 4.2).

Окрім того, Mi Band 4 обладнають акселерометром і датчиком вимірювання частоти серцевих скорочень, а також отримає функцію реєстрації електрокардіограми. Трекер дасть змогу відстежувати кількість зроблених кроків, пройдену відстань, витрачені калорії та інше.

Mi Band 4 отримає вологозахищений корпус (водонепроникність на глибині до 50 метрів). Він буде оснащений модулем NFC.

Читайте також: Samsung Galaxy Fit та Galaxy Fit E: ціна та характеристики стильних фітнес-браслетів

Вартість. Ціна новинки в Китаї, швидше за все, не перевищить 30 доларів (близько 800 гривень). Ґаджет буде пропонуватися в різних варіантах колірного виконання.

Вартість в Україні

Новинка вже можна попередньо замовити в Україні. Фітнес-трекер доступний на сайті "Алло". ЦІна Xiaomi Mi Band 4 в Україні – 1299 гривень. Йдеться про модель без модуля NFC.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно