Відповідний меморандум підписали Мінцифра, Державний центр зайнятості України, Асоціація "IT Ukraine", Комп'ютерна Школа Hillel, Комп'ютерна Академія ШАГ, Асоціація освітніх ініціатив ITEC та Академія навчання ІТ-ITEA.
Важливо Як працювати вдома і не втратити продуктивність: досвід IT-компаній
Наразі пілотний проєкт запустили лише у Києві. Він має допомогти людині визначити потенціал як ІТ-фахівця, а також обрати та здобути спеціальність.
Як це відбуватиметься
Спочатку користувачеві пропонують пройти тест Pathfinder. Він задає питання і на основі отриманої інформації, штучний інтелект підбирає професію із сфери IT (попередньо учасники проєкту зібрали інформацію, яких саме фахівців потребують українські ІТ-компанії). Після проходження тесту людина отримує на вибір кілька напрямків, у яких вона могла б розвиватися.
Тест Pathfinder можна пройти за посиланням.
Наступний етап – ще один тест, який визначає загальні здібності та потенціал кандидатів. Мета цього тестування - вибрати найкращих кандидатів.
Як відбуватиметься навчання
Користувачі, що успішно пройшли другий тест, матимуть змогу пройти навчання в ІТ-академіях, що беруть участь у проєкті. Навчання оплачує Державний центр зайнятості коштами.
Більше того, після закінчення навчання Мінцифри та Асоціація "IT Ukraine" обіцяє посприяти працевлаштуванню кандидатів у провідні ІТ-компанії. У разі, якщо пілотний проєкт буде вдалим, то вже з вересня цього року така схема навчання запрацює по всій країні.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно