Джерело говорить про те, що в середині минулого року розробники вже тестували інструмент "Продукти в цьому відео", але тоді він був доступний дуже невеликій кількості користувачів. Тепер же оновлення відкрили для ширшої аудиторії, але на даному етапі охопить тільки певне число користувачів YouTube з США.

Цікаво Spotify оновив дизайн і додав нові функції

Деталі та тестування

В одному з блогів розробників джерело виявило інформацію про те, що тестування почалося 22 березня. Поки що не зовсім зрозуміло, як буде працювати новий інструмент.

Ми експериментуємо з новою функцією, яка дозволить відображати список продуктів, присутніх у відео, а також список схожих товарів. Функція буде виводити список між рекомендованими відео і користувачі зможуть побачити його при прокручуванні стрічки з роликами. Мета полягає в тому, щоб допомогти користувачам отримати більше інформації про продукти на YouTube,
– йдеться в повідомленні розробників.

Нова функція дозволить Google зайняти певну частку прибуткового ринку партнерських посилань, а також зв'язати електронну комерцію із завантаженням роликів на платформу.

Офіційні представники YouTube поки не розкривають даних про те, як саме планується розвивати і монетизувати даний інструмент надалі.