За даними видання The Verge з посиланням на власні джерела, нова версія мобільного додатка популярного відеохостингу отримає функцією Shorts, що дозволяє створювати короткі відео.

Цікаво Скандал із TikTok: соцмережа блокувала ролики з "некрасивими" та "бідними" людьми

Що відомо про майбутній сервіс Google

Зазначається, що для музичного супроводу роликів можна буде використовувати ліцензовані треки та інші аудіоматеріали з каталогу сервісу. Інсайдери припускають, що такий крок дозволить Google скласти конкуренцію TikTok, яким користуються понад 500 мільйонів людей в усьому світі.

Це не перший випадок, коли компанія реалізує власну версію популярної функції, що дебютувала на іншій соціальній платформі. Раніше за аналогічною схемою з'явилися YouTube Stories у ролі альтернативи аналогічних функцій Instagram і Snapchat.

Успіхи TikTok

Згідно зі звітом аналітичної компанії App Annie, за останні 12 місяців додаток TikTok було завантажено близько 842 мільйонів разів. У жовтні минулого року в мережі з'являлися чутки про зацікавленість Google покупкою TikTok, але схоже, що компанія прийняла рішення про створення власного сервісу з тією ж функціональністю. Можливу дату анонса YouTube Shorts джерело не повідомляє.

Детальніше про TikTok ви можете прочитати у авторському матеріалі Техно 24 ось тут.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно