Спершу видавництво вирішило підтримати запровадження карантину та розбавити дозвілля усіх, хто залишився вдома через загрозу коронавірусу. Безкоштовний доступ було надано до 10 книг, однак за два дні дії акції книги завантажило дуже багато людей.

До теми Netflix Party – розширення, яке дозволяє переглядати фільми разом під час карантину

Чому видавництво припинило акцію

На своїй сторінці у соцмережі Instagram "Наш Формат" приніс вибачення, через дострокове припинення акції і пояснив ситуацію фінансовим тягарем, який ліг на плечі видавництва через надмірний попит.

Ми справді хотіли вам допомогти і розважити ваше карантинне дозвілля. Але за період дії акції через наші сервери було здійснено просто неймовірну кількість завантажень електронних книг. Фінансовий тягар стає непомірним для нашої компанії (адже за кожну завантажену книжку ми платимо роялті із власної кишені),
– пояснили у видавництві.

Варто зазначити, що протягом березня у видавництві діють 50% знижки на понад 300 корисних та цікавих книг. Це звісно не безкоштовні версії, але половина ціни це справді хороша пропозиція.


Які обмеження діють в Україні / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно