Експедиція МКС-63 триватиме 196 діб. Запуск відбувався із космодрому Байконур в Казахстані. Якщо все пройде планово, екіпаж добереться до пункту призначення за чотири витка, тобто через 6 годин.

Важливо Трамп заявив про права США на Місяць та інші космічні об'єкти

Запуск "Союз МС-16 на МКС: відео

Аби унеможливити проникнення коронавірусної інфекції на станцію, екіпаж перед польотом пробув 1,5 місяці на жорсткому карантині.

Троє астронавтів відбули жорсткий карантин / newsbreak.com

До речі, вже у травні або червні відбудеться дебютний пілотований політ на МКС приватного американського корабля Crew Dragon. За планами, на борту будуть два астронавти – Даглас Херлі і Боб Бенкен. Вони проведуть на станції два тижні.

Що таке МКС? Це пілотована космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. МКС обертається навколо Землі на висоті близько 415 кілометрів.

На станції проводять чимало наукових експериментів, які неможливо проводити на Землі. Зокрема, на МКС вивчають космічну біологію, астрономію, невагомість, космічну медицину, а також вивчають космічну погоду та погоду на Землі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно