На початку березня Samsung призупинила постачання своєї продукції до Росії з-за кордону, проте місцевий завод компанії продовжував функціонувати. Наразі через брак комплектуючих роботу на цьому підприємстві також призупинено, про це повідомляє 24 канал з посиланням на російські ЗМІ, які пишуть про технології.

Не пропустіть Більшість росіян вірять у швидке повернення компаній на ринок: дослідження

Чому завод припинив виробництво

Що стосується причин виникнення проблем з логістикою та постачанням комплектуючих, то вони обумовлені міжнародними санкціями, які проти Росії запровадили десятки країн через війну в Україні.

Російський завод Samsung випускав телевізори, а також різну побутову техніку, у тому числі пральні машини, що експортувалися до Європи. Щодо телевізорів, то на калузькому підприємстві здійснювалося складання основної частини телевізорів Samsung, присутніх на російському роздрібному ринку.

Розкол у Samsung

Компанія Samsung раніше оголосила про вихід з російського ринку. Вона була однією з тих, кого Володимир Зеленський закликав негайно почати бойкот окупанта.

Незадовго після того, як головний офіс Samsung оголосив про припинення постачання товарів та комплектуючих, стало відомо, що російський офіс фактично перестав підпорядковуватись головному офісу та не відповідав на запити.

Цікаво, що такий "перформанс" російського офісу не мав жодного сенсу, адже постачання продукції припинилось. Це чудово видно із ситуації з телевізорами та іншою технікою на заводі Samsung, яку просто перестали виробляти.

Російський офіс компанії не отримає нових пристроїв, тому вести діяльність не зможе.