До 2025 року половину робочих місць заберуть роботи, – аналітики

670 Читать новость на русском
До 2025 рок половину робочих місць заберуть роботи
До 2025 рок половину робочих місць заберуть роботи / gazeta.ru

Вже через сім років понад половину робочих місць займатимуть роботи. При цьому аналітики впевнені, що людям з цього приводу хвилюватись не варто.

Про це сказано у доповіді Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) під назвою "Майбутнє професій-2018", пише видання Naked Science.

В рамках доповіді автори поспілкувались із директорами з персоналу та керівниками вищої ланки різних компаній по всьому світу.

Читайте також: Повстання машин: коли роботи можуть перейти до масового вбивства людей

Як стверджують дослідники, активне зростання рівня роботизації просто перевизначить завдання для людини. Тож в майбутньому людям доведеться перекваліфікуватись і здобути нові навички.

Так, зміни у технологіях мають створити близько 133 мільйонів нових вакансій для автоматизованих машин (нині 75 мільйонів робочих місць).

Вже нині машини замінюють фахівців, що працюють у сфері бухгалтерського обліку, у промисловості, поштовому сервісі та секретарській справі тощо. При цьому люди, що працюють у сфері продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів стануть навпаки більш затребуваними.

При цьому першими галузями, в яких відбудеться перекваліфікація робітників, – авіація й туристичний бізнес. До 2022 році ці галузі економіки будуть мати професіоналів, адаптованих до нових умов.

Що таке ВЕФ? Це неурядова організація зі Швейцарії, яка розглядає найважливіші світові економічні питання. Щорічно організація проводить зустрічі у Давосі з політичними лідерами та підприємцями.

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук