Розробили сортувальника для конструктора LEGO: відео

- Читать новость на русском
Розробили сортувальника для конструктора LEGO / unsplash

Конструктор LEGO відкриває величезні можливості для творчості, однак для цього потрібно чимало деталей. Один із користувачів YouTube вирішив позбавити "конструкторів" від рутинної роботи – пошук необхідних деталей – та представив сортувальника деталей на основі нейромережі.

Деталі розробки 

До теми: У Google розповіли, як розвиватиметься штучний інтелект у 2020 році

Після двох років кропіткої роботи Деніел Вест створив з LEGO гігантський сортувальник деталей на основі нейромережі.

Після завантаження величезної колекції кубиків у велику чашу, в справу вступає штучний інтелект. Він ідентифікує і класифікує кожен елемент конструктора більш ефективно, ніж це здатна зробити людина.

Як працює сортувальник LEGO – дивіться відео

 

Принцип роботи сортувальника

На створення диво-машини в Деніела пішло 10 000 деталей LEGO. Конструкція приводиться в дію за допомогою мініатюрних моторів і електродвигунів. Вміст пересувається по стрічкових конвеєрах і потрапляє в "мішалку".


Сортувальник LEGO

Потік деталей записується на відео, Raspberry Pi обробляє інформацію і передає її на ноутбук, на якому запущена нейромережа. Програма порівнює кожен відзнятий елемент з базою даних з 3D-моделей всіх існуючих деталей і визначає, в яку з 18 сортувальних корзин слід покласти кубик. На обробку кожної деталі потрібно всього 2 секунди.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Коментарі
Залиште відгук