Також у випуску:

Головне:

► Під час брифінгу представника Департаменту військово-технічної політики Міністерства оборони України стало відомо, що торік Збройні Сили України отримали 7400 одиниць нової та модернізованої військової техніки й озброєння.

► Підприємства "Автокраз" та "Нафтоавтоматика" передали українській армії Краз-5233НЕ із броньованим кунгом-фургоном. Його обладнано нішами для майна, драбинами, системою кондиціювання, опалення та вентиляції.

► Одна з військових частин на Хмельниччині отримала від Центральної автомобільної бази зберігання бронемашини "Варта".

► Конструкторське бюро "Луч" продемонструвало протитанковий ракетний комплекс "Амулет" на шасі БРДМ-2.

► Шепетівський ремонтний завод через майданчик ProZorro купує 6 російських двигунів ЯМЗ-238Н на суму 2 мільйони 184 тисячи гривень.

► Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що відомство не відкликатиме з військових частин бронежилети "Корсар", щодо яких ДБР ініціювало розслідування.

Інше:

• Ізраїль розпочав серійне виробництво бронетранспортера Ейтен (Eitan). Його позиціонують, як найзахищенішу машину цього класу в світі.

• Індонезійська компанія PT Pindad запускає серійне виробництво середніх танків Kaplan MT для власної армії.

• Військово-морські сили Мексики поповнилися фрегатом "Реформатор" проєкту "Сігма 105-14".

• Військово-морські сили США отримали перший транспортний конвертоплан CMB-22B.

• Китай для перекидання військових медиків та вантажів у зону боротьби з коронавірусом застосував нові літаки Y-20.

У Лондоні пройшла 20-та ювілейна виставка-конференція Інтернешнл Амод Віклз-2020. Яких висновків дійшли учасники – дізнайтеся у відео програми.