Також у випуску:

Міністерство оборони України визначило установи, де можуть служити військовослужбовці з пораненням, інвалідністю чи не придатні з інших причин. Перелік військових частин та закладів можна знайти в наказі №510 від 10 жовтня 2018 року.

16 жовтня, під час міжнародних навчань "Чисте небо-2018", розбився наш винищувач Су-27УБ. Український та американський льотчики загинули, відводячи літак від села на Вінничині.

За інформацією джерел Українського мілітарного порталу, керівництво США, в рамках програми “Надлишкове майно”, запропонувало передати Військово-морським силам України фрегати типу Oliver Hazard Perry.

Днями Вашингтон остаточно відмінив ембарго (накладення арештів, перешкоджання) на продаж Україні зброї.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на арсеналі біля Ічні залучено понад 700 осіб та 150 одиниць техніки. До пожежних літаків, танків і машин доєднався пожежний потяг та безпілотники ACS-3.

В школі підготовки танкістів 169-го Навчальному центру введено навчання з танкових боїв у місті, розвідки та маскування за досвідом боїв на Донбасі.

Гуманоїдний робот "Атлас" від американсько-японської компанії "Бостон Дайнемікс" вже навчився впевнено долати полосу перешкод, здійснювати стрибки, а також крутити сальто.

Ізраїльська компанія FAB Defense запустила на ринок нову полімерну цівку під карабін Симонова.

14 жовтня 2018 року було оголошено про об`єднання американських військово-промислових корпорацій L3 Technologies та Harris. Таким чином виникла сьома за об’ємом корпорація ВПК в світі. Її персонал тепер нараховує 48 тисяч співробітників, а ринкова капіталізація має скласти 33,5 мільярди доларів.

В епіцентрі урагану Майкл опинилась база ВПС США Тіндалл і пошкодження отримали винищувачі F-15, F-16, F-22 та інші літаки.

В Азовське море у Краснодарському краї впав російський навчально-тренувальний літак Л-39, а курсант катапультувався.